Z nebankovní půjčky ihned na účet pořiďte vše pro svého domácího mazlíčka

Pokud je jedním z členů vaší domácnosti chlupatý mazlíček, jistě víte, že jsou s péčí o něj spojeny nemalé výdaje. Nejen, že pro svého psa nebo kočku pořizujete kvalitní krmivo, musíte s ním také na pravidelné návštěvy k veterináři a tu a tam zaplatíte víc, než jste plánovali kvůli nečekaným zdravotním komplikacím. Pokud se vám nyní nakupilo více výdajů najednou a nemáte všechny potřebné peníze na účtu, nebankovní půjčky ihned na účet vám pomohou.

Doporučujeme

Půjčka na byt

Nejvýhodnější půjčka na trhu je ta nebankovní

Nebankovní společnosti, které v České republice poskytují služby již od roku 2005, poskytují celou škálu půjček, které sjednáte za velmi výhodných podmínek. Nejznámnější z nich jsou:

Všechny sjednáte z pohodlí domova bez nutnosti registrace a bez zbytečných poplatků. K jejich vyřízení vám navíc postačí splnění jednoduchých podmínek.

Jaká jsou kritéria pro poskytnutí nebankovní půjčky ihned na účet?

Základní podmínky, které musí žadatel splnit, jsou dvě. Je třeba mít české státní občanství a věk minimálně 21 let. K žádosti není třeba dodávat potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů ani nahlédnutí do registru dlužníků. Také nepotřebujete ručitele ani zástavu. Formulář, který najdete na stránkách společnosti, zkrátka vyplňte, uveďte základní osobní údaje a odešlete jej. Do pár minut zjistíte, zda je vám půjčka schválena. Nebankovní společnosti fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se rozhodnutí dozvíte brzy, i když žádost podáte v noci nebo o víkendu.

Kdy dostanete peníze?

Finanční podpora dorazí na váš účet ještě ve stejný den, kdy si o ni zažádáte. Pokud nevlastníte bankovní účet, můžete si nechat zaslat peníze poštovní poukázkou. Půjčit si můžete až 10 000 Kč, za které můžete nakoupit:

  • krmivo
  • nový pelíšek
  • prolízačku pro kočku
  • domácí záchod
  • obojek
  • zvířecí hračky
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je janica. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.