Vyplatí se půjčky bez registru a poplatku na bezvadnou letní dovolenou?

Zima končí, krátké jaro uteče velmi rychle a už tu opět bude vytoužené léto. Pokud si chcete letní dovolenou užít, začněte o ní přemýšlet už nyní. Právě teď totiž cestovní kanceláře nabízí výhodné first minute nabídky se zájezdy do exotických destinací. Nemáte momentálně dost peněz na zaplacení celého zájezdu nabo zálohy?

Půjčky bez registru a poplatků problém vyřeší!

Druhem půjčky bez registru a poplatku je například půjčka na mateřské, půjčka do výplaty či rychlá půjčka ihned. Jedná se o nebankovní půjčky, pro které jsou typické velmi mírné podmínky. Prostřednictvím půjčky si každý může půjčit minimálně 500 Kč a maximálně 10 000 Kč. Je tedy jasné, že z této půjčky lze bez problémů zaplatit zájezd s all inclusive pro jednu osobu nebo také zálohu za zájezd pro celou rodinu.

Jaké mají půjčky bez registru a poplatků podmínky?

Tento druh půjčky má jen 2 podmínky:

  1. žadatel nesmí být mladší než 21 a starší než 85 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství

Výhodné je, že poskytovatel (nebankovní společnost) nevyžaduje prokázání příjmu. Půjčka je díky tomu dostupná také pro nezaměstnané, matky na mateřské, seniory, OSVČ, studenty aj. Mezi další výhody půjčky bez registru a poplatků patří:

  • rychlé vyřízení
  • možnost podání online žádosti
  • dostupnost 24 hodin 7 dní v týdnu
  • bezúčelovost

Jak si poradit s výběrem zájezdu?

V České republice působí stovky cestovních kanceláří a cestovních agentur. Proto není dobré se zaměřit jen na nabídku jedné z nich. K vyhledání dovolené použijte online srovnávače. Je lepší hledat v nabídkách cestovních kanceláří a nikoliv agentur. Agentury jsou totiž pouze zprostředkovatelé zájezdu, takže mohou nabízet vyšší cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Miroslav. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.