Sms půjčky pro problémové klienty

Dostali jste se do finančních problémů? Pomohlo by vám, kdybyste dostali finanční injekci v podobě několika set nebo tisíc korun? Peníze k vám samy nepřijdou. Můžete si je půjčit. Právě Sms půjčky pro problémové klienty nabízí výhodné podmínky pro každého. Nevíte si rady? Přečtěte si tento návod, dozvíte se v něm vše, co o nebankovních půjčkách potřebujete vědět.

Sms půjčky pro problémové klienty – proč určitě ano?

Sms půjčky pro problémové klienty nemají svůj název náhodou. Jsou totiž určeny i pro osoby, kteří jsou zapsáni v registru dlužníků. Jedná se o registr, který mezi sebou sdílí firmy, jako například banky, telefonní operátoři, poskytovatelé půjček a energií a další firmy. Na tento seznam se vaše jméno dostane ve chvíli, kdy máte problémy se splácením. Pokud zde vaše jméno je, například v bance vám určitě nepůjčí.

Sms půjčky pro problémové klienty vám vyjdou vstříc

Půjčku získají i lidé, kteří nemají čistý trestní rejstřík. Kromě těchto osob mohou půjčku využít i:

  • matky na mateřské
  • důchodci
  • studenti
  • OSVČ

Pozor na poplatek!

Sms půjčky pro problémové klienty nabízí úvěr až na 10 000 Kč. Částku si volíte sami. Minimálně si může žadatel půjčit 500 Kč. Současně si také žadatelé volí dobu splatnosti. Pohybuje se od 7 do 45 dnů. Půjčku je možné splatit i předčasně. Pokud víte, že nebudete moci půjčku zaplatit včas, ihned začněte jednat a požádejte si o prodloužení. Stačí poslat SMS zprávu ve tvaru FER „váš variabilní symbol vaše rodné číslo počet dnů prodloužení“ na telefonní číslo 736 30 40 30. Žádost lze podat 2x za sebou a prodloužit si termín splatnosti až o 60 dní.