Sms půjčka ihned úplně každému

Český finanční trh se rapidně změnil v roce 2005. V tento rok totiž na scénu vstoupily nebankovní půjčky, které vyplnily díru v nabídce a začaly nabízet půjčky i pro lidi, kteří na běžný úvěr v bance nedosáhli. Právě proto se nebankovní půjčky staly velmi populární. Jedním z typů nebankovních půjček je i sms půjčka ihned úplně každému. Jak funguje a kdo si o ni může požádat?

Sms půjčka ihned úplně každému nemá přísné podmínky

Největší výhodou Sms půjčky ihned úplně každému je, že má jen tyto 3 mírné podmínky:

  1. žadatel musí být starší než 21 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství
  3. žadatele nesmí mít jiný aktivní dluh u společnosti, od které si chce půjčku vzít

Díky těmto mírným podmínkám je Sms půjčka ihned úplně každému dostupná pro kohokoliv. Úvěr získají i lidé, kteří jsou zapsáni v registru dlužníků i ti, kdo mají záznam v rejstříku trestů. Sms půjčka ihned úplně každému je vhodná také pro OSVČ, matky na mateřské, pro nezaměstnané, studenty a půjčku získají také senioři.

Sms půjčka ihned úplně každému a rychlá žádost

Prvním krokem k získání půjčky je vyplnění online formuláře. Volíte si v něm částku a také dobu splatnosti půjčky. Půjčit si můžete až 10 000 Kč. Je výhodné si poprvé půjčit 9 000 Kč a nastavit splatnost na 30 dní (maximální doba splatnosti je 45 dní), protože při tomto nastavení neplatíte žádný poplatek. Pokud splníte všechny 3 podmínky, bude vám půjčka schválena a nebankovní společnost vám do 1 minuty pošle peníze na váš účet. Prostřednictvím SMS zprávy nebo na e-mail dostanete fakturu s pokyny, jak a kdy půjčku zaplatit.

Na co se dá Sms půjčka ihned úplně každému využít?

Půjčka není účelová, proto ji můžete použít na cokoliv chcete. Často si lidé půjčují například na:

  • zaplacení složenek
  • běžné nákupy
  • nákup spotřebičů
  • na dovolenou