Rychlá půjčka pro dlužníky na novou výmalbu

Pokud máte děti, jistě už jste zažili mnohokrát situace, které vás překvapily a kvůli kterým jste museli řešit náhlé komplikace. Možná vám vaši potomci namalovali umělecké dílo na novou omítku v obyváku a vy nyní přemýšlíte, kde sehnat peníze na výmalbu. Pokud vás momentálně tíží splácení hypotéky na dům, nejspíš vám už žádná banka na opravu stěn nepůjčí. Nemějte ale strach, naštěstí existuje rychlá půjčka pro dlužníky, díky které můžete mít krásný obývací pokoj už zítra.

Jak je to možné?

Rychlá půjčka pro dlužníky je totiž poskytována nebankovními společnostmi, které nejsou při posuzování svých klientů tak přísní jako běžné banky. K jejich vyřízení nepotřebujete:

  • ručitele
  • zástavu
  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků

Kdo tedy může o půjčky pro problémové klienty žádat?

 Nejvýhodnější půjčka vám bude poskytnuta v případě, že splňujete dvě základní kritéria:

  • máte české státní občanství
  • je vám alespoň 21 let

Skutečně nic víc není třeba. Díky těmto skvělým podmínkám si mohou finanční podporu sjednat i ženy na mateřské, studenti, senioři nebo nezaměstnaní. K jejich vyřízení vám postačí vyplnit online formulář, který najdete na stránkách nebankovní společnosti. Do něj uvedete základní údaje o své osobě a výši částky, o kterou žádáte. Ihned po odeslání formuláře je vaše žádost zpracována a do několika minut se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena.

Kolik vám rychlá půjčka pro dlužníky poskytne?

S nebankovní půjčkou si můžete přijít až k 10 000 Kč, což je částka, která vám na novou výmalbu jistě postačí. Nezapomeňte, že je nutné dodržet dobu splatnosti. Ta je standardně 7 až 45 dní a v případě, že ji nedokážete dodržet, můžete si zažádat o její prodloužení o dalších 30 dnů a to až 2x. Splněním domluveného termínu si zajistíte možnost čerpat půjčku znovu v budoucnu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je janica. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.