Rychlá půjčka ihned zaplatí novou tiskárnu

Pro spoustu lidí je tiskárna naprosto nezbytná. Proto ve chvíli, kdy se rozbije, nastává velký problém. Oprava je navíc často dražší než nákup nového přístroje. Postihlo něco takového i vás, ale na nákup nové tiskárny nemáte dost peněz? Nevadí, rychlá půjčka ihned zajistí potřebné peníze.

Rychlá půjčka ihned vyřeší váš problém

Tato krátkodobá půjčka má dobu splatnosti 7 až 45 dnů, je totiž koncipovaná jako půjčka před výplatou. Znamená to, že půjčku splatíte hned, jakmile vám na účet přijde výplata, takže vám nebudou naskakovat žádné zbytečné úroky a poplatky. Pokud ale budete potřebovat, není problém si půjčku nechat prodloužit, a to až o 60 dnů. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun. Patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže si může půjčit téměř každý. Je to půjčka pro nezaměstnané, zaměstnance, kterým chybí peníze před výplatou, studenty, seniory, ženy na mateřské dovolené i podnikatele.

Rychlá půjčka ihned na vašem účtu

  • na oficiálním webu poskytovatele vyplňte připravený formulář
  • zabere vám to maximálně dvě minuty
  • je to zcela zdarma
  • nebo odešlete speciální SMS
  • její cena je stejná jako u SMS klasické, záleží pouze na vašem tarifu
  • do deseti minut vám přijde zpráva, zda vám půjčka byla schválena
  • za dalších deset minut můžete získat půjčené peníze

Jaké jsou další možnosti?

Tiskárnu můžete koupit i prostřednictvím kreditní karty nebo kontokorentu, díky němuž si ze svého bankovního účtu budete moci vybírat do mínusu. Počítejte ale s poměrně vysokou úrokovou sazbou – a to v obou případech. Řešením je i půjčka dlouhodobá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lenka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.