Rozhodčí řízení – jak na to, aby vás nikdo nenapálil?

V dřívějších dobách neměly krátkodobé půjčky mezi lidmi příliš dobrou pověst. Stávaly se totiž terčem podvodníků, kteří z lidí ve finanční nouzi chtěli vytáhnout další peníze. Dnes už je situace podstatně jiná. Stačí si půjčit od ověřené společnosti a dobře si přečíst, co podepisujete. Díky tomu se nestane, že by se proti vám otočilo rozhodčí řízení.

Co je rozhodčí řízení?

V ideálním případě se jedná o rychlý a levný způsob, jak řešit spory. Odvíjí se od formulky s názvem rozhodčí doložka. V ní je ustanoveno, jakým způsobem se bude v případě sporu vybírat rozhodce. Právě toho různé společnosti v minulosti využívaly. Do rozhodčí doložky si napsaly takové podmínky, které vyhovovaly pouze jim.

Jak na rozhodčí řízení?

  • vždy si dobře prostudujte, co podepisujete
  • druhá strana je povinna vám vše vysvětlit
  • nenechte se oklamat
  • pokud na vás někdo naléhá, něco pravděpodobně nebude v pořádku

Další možností je žádost o poskytnutí krátkodobé půjčky

Pokud stále máte strach, že se proti vám rozhodčí řízení otočí, není problém získat peníze jinak. Připravena je totiž pro vás speciální půjčka do výplaty, při níž vám nic takového nehrozí. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun a doba splatnosti je 7 až 45 dnů. Pokud ale budete potřebovat, není problém si půjčku nechat prodloužit, a to hned dvakrát, pokaždé o 30 dnů. Nepotřebujete ručitele, ani potvrzení o svém příjmu. Nemusíte mít strach, že byste museli absolvovat nějakou osobní schůzku, na níž by se vám někdo pokusil vnutit služby, které ve skutečnosti ani nepotřebujete. Řadí se mezi půjčky pro problémové klienty a zároveň je to půjčka pro nezaměstnané.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lenka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.