Půjčky pro problémové klienty

Moderní doba je nekompromisní. Stačí, když jednou nezaplatíte za telefon, zpozdíte se s platbou za energie či s úhradou splátky a banky, společnosti i jiné instituce umístí vaše jméno na seznam dlužníků. Pokud zde vaše jméno je, zavírají se vám tím dveře například k běžnému úvěru v bance. Jste v takové situaci a potřebujete půjčit?

Půjčky pro problémové klienty jsou tu pro vás!

Půjčky pro problémové klienty se poprvé na české finanční scéně objevily v roce 2005 a staly se hodně populární. Důvod? Jsou určeny pro osoby, kterým odmítají půjčit v bance. Půjčky pro problémové klienty totiž nemají přísné podmínky a nebankovní společnosti před lidmi, jejichž jméno se nachází v seznamu dlužníků, nezavírají dveře.

Půjčky pro problémové klienty mají jen 3 podmínky

První podmínkou půjčky pro problémové klienty je věk vyšší než 21 let, dále je třeba doložit české státní občanství. Obojí prokážete při vyplňování online žádosti o půjčku, protože stačí jen naskenovat obě strany občanského průkazu. Třetí podmínkou půjčky je, že nesmíte mít žádnou aktivní půjčku u nebankovní společnosti, od které si půjčku chcete vzít. Pokud toto vše splňujete, dojde ke schválení půjčky a peníze vám budou na váš bankovní účet odeslány do 1 minuty.

Na co je vhodné si půjčit?

Z půjčky pro problémové klienty získáte až 10 000 Kč. Není to účelová půjčka, takže je jen na vás, na co peníze půjčujete.

Klienti si často půjčují na:

  • nákup nového vybavení do domácnosti
  • úhradu dluhů
  • na zaplacení pojistného
  • na dovolenou

Kromě půjčky je možné peníze získat i z kreditní karty. O její vydání ale musíte požádat v bance. Nákup nového vybavení je možné financovat i ze splátek, které si sjednáte přímo u prodejce.