Půjčka pro nezaměstnané

Podle posledních údajů od Ministerstva práce a sociálních věcí je aktuálně v České republice celkem 443 109 uchazečů o zaměstnání. Míra nezaměstnanosti je stále vysoká. Aktuálně se drží na hranici  6,1 %. Jste i vy bez práce? Nevycházíte s penězi a potřebujete půjčit? Stačilo by vám třeba jen 10 000 Kč nebo i méně?

Půjčka pro nezaměstnané je pro vás to pravé

Pokud jste bez zaměstnání a uvažujete o půjčce v bance, rychle na to zapomeňte. Pro banku nejste bonitní klient, pravděpodobně vám nepůjčí. Banka vám dokonce nevydá ani kreditní kartu, která je také šancí, jak rychle získat několik tisíc korun. Řešení ale existuje a je to půjčka pro nezaměstnané.

Půjčka pro nezaměstnané má jen 3 podmínky

Nabízí ji nebankovní společnosti a stala se velmi populární, protože má jen 3 podmínky:

  1. prokázání českého státního občanství
  2. věk vyšší než 21 let
  3. žadatel nesmí mít jinou aktivní půjčku u společnosti, u které o úvěr žádá

K získání této půjčky nemusíte dokazovat příjem, takže je rychle dostupná pro každého. Nebankovní společnosti není třeba doložit čistý trestní rejstřík a dobrá zpráva je, že nenahlíží ani do registru dlužníků.

Snadno a rychle půjčku vyřídíte z domu!

Půjčka pro nezaměstnané se vyřizuje online. Pokud si budete brát úvěr opakovaně, stačí poslat žádost ve formě SMS právy. Půjčka pro nezaměstnané i vám nabízí až 10 000 Kč se splatností na 7 až 45 dní. Pokud byste náhodou měli se splacením v řádném termínu problém, můžete si požádat o jeho posunutí. Stačí opět vyplnit online žádost, termín si za mírný poplatek posunete až o 60 dní. Peníze vám nebankovní společnost pošle do 1 minuty od schválení žádosti.