Půjčka pro nezaměstnané rychle vyřeší vaše finanční problémy

Přišli jste o zaměstnání, a přestože poctivě procházíte inzeráty, stále nemůžete nic nalézt? Tenčí se vám úspory a už jen čekáte, kdy dojde k tomu, že nebudete mít na zaplacení běžných výdajů? Neskládejte hlavu do dlaní a začněte své problémy rychle řešit. Jak? V takovém případě vám pomůže půjčka pro nezaměstnané.

Půjčka pro nezaměstnané a její popis

  • krátkodobá půjčka s dobou splatnosti 7 až 45 dnů
  • výše půjčky je 500 až 10 000 korun
  • patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže nemusíte shánět ručitele, dokládat potvrzení o svém příjmu, ani vysvětlovat, na co půjčku potřebujete
  • nevadí ani to, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku
  • půjčit si mohou i lidé, kterým chybí pár tisíc do výplaty, studenti, senioři, podnikatelé i ženy na mateřské dovolené

Půjčka pro nezaměstnané – jak ji získat?

O poskytnutí půjčky si můžete požádat dvěma způsoby. Tím prvním je půjčka online do 10 min – tedy vyplnění jednoduchého formuláře, který pro vás je připraven na oficiálních webových stránkách poskytovatele. Nebo odešlete speciální SMS. Nemusíte se bát, že by byla drahá jako některé jiné SMS služby. Její cena totiž bude stejná jako u klasické SMS, záleží pouze na tarifu vašeho mobilního operátora. Obvykle tato částka nepřesahuje 3 koruny. Jestliže dojde ke schválení, můžete mít peníze do deseti minut na svém bankovním účtu. Získat je můžete i v hotovosti.

Jaké jsou další možnosti?

Pomůže vám i kontokorent, který vám umožní si z bankovního účtu vybírat do mínusu. Má to ale jednu velkou nevýhodu – budete muset počítat s poměrně vysokou úrokovou sazbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lenka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.