Půjčka před výplatou každému se hodí na poslední prázdninový výlet

Prázdniny se pomalu ale jistě dostávají ke konci a děti začínají být trochu smutné. Skončí jim totiž 2 měsíce volnosti a opět budou muset chodit do školy, psát úkoly, učit se na písemné práce apod. Smutní i vaše dítko? Udělejte mu radost a připravte pro něj báječný prázdninový výlet. Že vám výplata přijde až po prázdninách, takže aktuálně nemáte dost peněz? Nemusí vás to trápit, protože je tu výhodná půjčka před výplatou každému. Pojďte se seznámit s tím, jak funguje. Dozvíte se, proč je levnější než půjčka v bance!

Půjčka před výplatou každému nemá vysokou úrokovou sazbu

Půjčky v bance mají nastavenu úrokovou sazbu. Ta v procentech udává, kolik peněz navíc za půjčku zaplatíte. U běžných půjček je úroková sazba různá, pohybuje se od 5 % výše. Hodně vysokou úrokovou sazbu stanovily banky pro kreditní karty a také pro kontokorent. Jsou to sice 2 možnosti, jak si poměrně rychle půjčit i menší obnos, ovšem kvůli vysoké úrokové sazbě se moc nevyplatí. Navíc je problém v tom, že banka je poskytne jen lidem s vyššími příjmy. Právě pro tyto důvody je půjčka před výplatou každému mnohem výhodnějším řešením. Za její vyřízení se totiž platí jen poplatek.

Půjčka před výplatou každému a výše poplatku

Poplatek za vyřízení půjčky se různí podle toho, kolik peněz si žadatel půjčí a na jak dlouho. Je dokonce možné půjčku získat bez poplatku. To platí v případě, když si nový žadatel vezme úvěr na 9 000 korun a splatnost si nastaví na 30 dní.

Variant se nabízí hned několik

Půjčka před výplatou každému není jediná svého druhu. Stejné podmínky má také:

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.