Půjčka online do 10 min

Rychlé půjčky, mezi které patří i půjčka online do 10 min, jsou fenoménem současné doby. Od roku 2005, kdy se poprvé objevily na českém finančním trhu, se staly velmi populární. Lidé si je dokonce berou častěji než klasické půjčky v bance. Nebankovní půjčky jsou také oblíbenější než kontokorent a kreditní karty.

Jak půjčka online do 10 min funguje?

Její největší výhodou je rychlost vyřízení. Půjčka online do 10 min, jak je patrné z jejího názvu, se vyřizuje online. Protože je třeba vyplnit jen krátký formulář, zabere vám to chvilku. Vyplnit je třeba například jméno a příjmení, datum narození, místo bydliště a další. Při vyplňování žádosti je třeba zvolit způsob, v jaké formě chcete obdržet fakturu s platebními pokyny. Nabízí se hned 3 způsoby:

  1. poštou
  2. elektronickou poštou
  3. SMS zprávou

Půjčka online do 10 min vyřeší finanční tíseň okamžitě

Po odeslání vyplněné žádosti dojde okamžitě k jejímu posouzení. Nebankovní společnost pracuje 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Pokud je žádost v pořádku, odešle společnost peníze do 1 minuty od schválení žádosti. Záleží na rychlosti vaší banky, ale peníze můžete mít na účtu k dispozici ještě v den podání žádosti. Půjčka online do 10 min díky tomu vyřeší finanční tíseň.

Bez problémů!

Půjčka online do 10 min má jen jedno riziko, je jím doba splatnosti. Je poměrně krátká. Volíte si ji sami v rozmezí 7 až 45 dní. Dobře si spočítejte, jestli budete schopni půjčenou částku včas uhradit. Pokud byste nemohli, máte možnost si požádat o posunutí termínu splatnosti. I to uděláte jednoduše online. Za prodloužení se platí mírný poplatek, jeho výše je definována v obchodních podmínkách.