Okamžitá půjčka

Rozbité okno, pračka, počítač, porouchané auto, nečekaný vyšší výdaj za telefon, potřeba zaplatit letní tábor pro vaše dítě, nedoplatek na energiích… To vše jsou výdaje, které vám pomůže rychle zaplatit okamžitá půjčka. Máme pro vás návod, jak půjčku vyřídit a současně seznam jejich výhod, které má oproti kreditní kartě. Rozhodnete se i vy využít okamžitou půjčku ve váš prospěch?

Okamžitá půjčka a vyřízení žádosti

Abyste půjčku získali, stačí vám jen několik minut vašeho drahocenného času. Prvním krokem je, že se připojíte na internet a najdete si oficiální internetové stránky nebankovní společnosti, která okamžitou půjčku nabízí. Dále už je to snadné. Do připravené online žádosti vyplníte všechny povinné údaje, patří mezi ně:

  • jméno
  • číslo mobilního telefonu
  • číslo občanského průkazu
  • rodné číslo
  • místo narození
  • adresa
  • číslo bankovního účtu a další.

Okamžitá půjčka a její další náležitosti

V žádosti si také zvolíte, v jaké formě chcete obdržet fakturu s údaji o platbě. Je to možné 3 způsoby:

  1. klasickým dopisem poštou
  2. e-mailem
  3. SMS zprávou

Můžete si také vybrat, kdy vás má nebankovní společnost kontaktovat, operátor vám může zavolat i ve večerních nebo nočních hodinách. K žádosti je třeba připojit ještě scan občanského průkazu, potřeba jsou obě jeho strany. Proč? Podmínkou půjčky je české státní občanství a také věk 21 až 85 let. Pokud toto vše splníte, je okamžitá půjčka do několika minut vaše.

Jaké má okamžitá půjčka výhody?

Narozdíl od kreditní karty má výhodnější poplatky. Zatímco u kreditní karty běží obvykle jen 30 dní dlouhé bezúročné období, u nebankovní půjčky si můžete splatnost nastavit až na 45 dní. Nabízí se i prodloužení o dalších 60 dní. Další výhodou je, že nemusíte dokládat příjem.