Okamžitá půjčka se hodí na zaplacení výkopových prací

Chystáte se na rekonstrukci a domu a už jen čekáte na to, až vám přijdou peníze z hypotéky? Banka se ale opozdila a vy už musíte zaplatit dělníkům za výkopové práce? Pokud částka nepřesahuje 10 000 korun, můžete na výplatu dělníků použít okamžitou nebankovní půjčku. V tomto článku se dozvíte, jak tato půjčka nebankovní funguje.

Okamžitá půjčka má jen 3 mírná omezení

Okamžitou půjčku si může vzít většina lidí, protože má jen 3 mírná omezení. Půjčku získá ten, kdo:

  • je starší 21 let a není mu více než 85 let
  • je občanem České republiky
  • nemá u nebankovní společnosti jiný úvěr, který dosud nesplatil

Pokud tyto podmínky splňujete, bude půjčka bez dlouhých průtahů schválena i vám. Funguje i jako půjčka pro nezaměstnané.

Okamžitá půjčka a podání žádosti

Abyste půjčku získali, stačí, když si najdete asi 15 minut vašeho času a posadíte se k počítači. Najděte si stránky nebankovní společnosti a na nich vyplňte žádost. Je třeba, abyste po ruce měli občanský průkaz, protože banka vyžaduje, aby žadatel o půjčku nahrál scan obou stran průkazu k žádosti. Pokud to uděláte, vyplníte všechna povinná pole a žádost odešlete, společnost ji okamžitě posoudí. O výsledku – tedy zda vám byla okamžitá půjčka schválena či nikoliv – vám dá společnost vědět přes SMS zprávu.

Jak je na tom v porovnání s ostatními?

Pokud budete potřebovat více peněz, můžete využít jiný typ nebankovní půjčky, nebo využít jeden ze 2 bankovních produktů. Jedná se o kreditní kartu a kontokorent. Počítejte ale s tím, že si banka bude prověřovat vaše příjmy. Pokud jsou příliš nízké, kartu ani kontokorent vám nepovolí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.