Okamžitá půjčka se hodí k úhradě pojistky

Pojišťovny si své platby hlídají, takže posílají složenky vždy včas. Problém ale je, že někdy přijde výzva k platbě v nejméně vhodnou chvíli. Stalo se vám, že vám pojišťovna poslala složenku ve chvíli, kdy čekáte na výplatu? S tímto výdajem jste nepočítali, takže na zaplacení nemáte? Bojíte se, že budete platit penále? Nemusíte, protože je tu okamžitá půjčka, která vám na zaplacení pojistného nabízí peníze okamžitě a za výhodných podmínek. Jak půjčku vyřídit?

Okamžitá půjčka je dostupná i o víkendech

Okamžitá půjčka je produktem nebankovní společnosti, která se snaží svým klientům maximálně vyhovět. I proto nemá stanovenu otevírací dobu. Společnost nabízí své služby 24 hodin denně, půjčky nabízí a schvaluje také o víkendech. Pokud potřebujete půjčit peníze, stačí si najít web společnost, zvolit podobu půjčky a vyplnit online žádost.

Okamžitá půjčka a její nastavení

Velkou pozornost musíte věnovat nastavení půjčky. Nesmí se vám stát, že přeceníte svoje možnosti a půjčíte si více peněz, než budete schopni splatit. Několikrát si tedy vše přepočítejte. Nejvýhodnější půjčka maximálně nabízí 10 000 korun. Volíte si také splatnost, která se může pohybovat od 7 do 45 dnů. V případě potřeby je možné požádat o posunutí termínu splatnosti. Je to možné udělat:

  • přes online formulář
  • přes SMS zprávu

V obou případech si lze termín posunout o 30 dní. Žádost se dá podat dvakrát.

Proč raději nevyužít kreditní kartu?

Půjčka nebankovní není jediné řešení. Peníze si lze půjčit také z kreditní karty nebo z kontokorentu. U nich si ale dejte pozor na vysoké úroky. Problém je, že o kartu a kontokorent musíte požádat v bance, která po vás bude chtít doložení potvrzení o výši příjmu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.