Okamžitá půjčka pomůže s nákupem dovolené do Řecka

Řecko je nádherná země, která patří mezi nejpopulárnější dovolenkové destinace již mnoho let. Turisty sem lákají antické památky, panenská příroda, průzračně čisté moře a také nízké ceny. Zalíbilo by se vám Řecko a chtěli byste jeho krásy poznat na vlastní oči? Máte šanci právě nyní, protože ceny zájezdů dost klesly. Máme pro vás několik tipů na nejkrásnější místa a současně poradíme, jak dovolenou financovat.

Okamžitá půjčka zaplatí celý zájezd

Ceny zájezdů do Řecka v poslední době hodně klesly. Jestliže vás tato destinace láká, nákup dovolené dlouho neodkládejte. Dají se pořídit i zájezdy s all inclusive na 8 dní za cenu nižší než 10 000 korun. Právě sumu 10 000 korun nabízí i okamžitá půjčka. Stejný obnos nabízí i:

Jak okamžitá půjčka funguje?

Je to velmi jednoduché. Abyste úvěr získali, musíte splnit tyto podmínky:

  1. musí vám být více než 21 let a méně než 85 let
  2. musíte mít české státní občanství
  3. nesmíte u nebankovní společnosti mít jinou nesplacenou půjčku

Jestliže podmínky splňujete, podívejte se na stránky nebankovní společnosti, na kterých se nachází online kalkulátor. Na něm si pohybem kurzoru nastavíte, kolik peněz si chcete půjčit. Maximálně je to 10 000 korun, minimální suma je 500 korun.

Volitelná je i doba splatnosti

Současně se sumou si volíte dobu splatnosti. U ní je rozmezí 7 až 45 dnů. Jestliže byste měli se splacením půjčky problém, nevadí to. Nebankovní společnost vám totiž může termín posunout až o dalších 60 dnů. Aby se tak stalo, musíte si podat žádost o prodloužení termínu. Ta se podává přes SMS zprávu nebo přes online žádost. Kam vyrazit? Doporučujeme Athény, ostrov Santorini a Rhodos.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.