Nejvýhodnější půjčka

Podle posledních údajů působí v České republice 25 bank. Společně s nimi jsou na scéně nebankovní společnosti. Ty se objevily v České republice v roce 2005. Zpočátku jich bylo i několik tisíc, dnes jich je méně. Zůstaly ty opravdu seriózní a podařilo se jim získat dokonce větší popularitu, než mají banky. Je to dáno hlavně tím, že nebankovní společnosti půjčují peníze bez průtahů a pro půjčky nestanovily přísné podmínky.

Důkazem toho je nejvýhodnější půjčka

Lidé mají díky nebankovním společnostem možnost si půjčovat peníze bez zdlouhavého papírování a současně také za poměrně výhodných podmínek. Nebankovní půjčky nabízí úvěr ve výši několika tisíc korun. Například nejvýhodnější půjčka nabízí až 10 000 Kč. Minimální výše úvěru je v jejím případě 500 Kč. Výhodou je, že se půjčka splácí v jedné splátce a za její vyřízení se platí jen mírný poplatek.

Nejvýhodnější půjčka – konkrétní případy

Například při úvěru 500Kč, u kterého si nastavíte splatnost na 7 dní, se platí jednorázový poplatek ve výši 50 Kč. Při půjčce 3 000 Kč na 7 dní je to pouze 300 Kč. Sumu i splatnost si volí žadatel podle svých potřeb. Volbu provádí přímo na stránkách nebankovní společnosti prostřednictvím jednoduchého kalkulátoru. Ten ukazuje, kolik a kdy bude potřeba zaplatit. Nejdelší doba splatnosti je 45 dní. Nejvýhodnější půjčka má tu výhodu, že si lze požádat i o prodloužení splatnosti, celkem je to možné až o 60 dní. Žádost se podává ve formě SMS nebo posílá online.

Jaké má nejvýhodnější půjčka další výhody?

  • není třeba mít vysoký příjem
  • nejvýhodnější půjčka není účelová
  • je vyřízena během několika minut
  • určena i pro seniory nebo studenty
  • vyřídíte ji z pohodlí domova