Nebankovní půjčky se hodí na platbu povinného ručení

Povinné ručení je zkrácený název pro pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Toto pojištění je povinné pro každého majitele motorového vozidla. Kryje vám záda, když provozem vozidla způsobíte majetkové škody nebo škody na zdraví. Je třeba si uvědomit, že zejména u vážných dopravních nehod se škody můžou pohybovat i v řádech několika desítek milionů korun. Musíte pojištění zaplatit, ale na účtu vám chybí peníze?

Problém vyřešíte rychle pomocí nebankovní půjčky

Povinné ručení se může platit jednou ročně, jednou za půl roku nebo i čtvrtletně. Záleží na tom, jak si vše nastavíte u pojišťovny. Než si pojištění koupíte, najděte si čas a proveďte si srovnání. Ceny za povinné ručení se mohou lišit i o několik tisíc korun. Cenu pojistky totiž ovlivňuje několik faktorů, například:

  • stáří vozidla
  • výše zvolených limitů
  • typ vozidla
  • výkon motoru a další

Za povinné ručení se platí několik tisíc korun. Z nebankovní půjčky získáte minimálně 500 korun a maximálně 10 000 korun. Pokud si půjčíte více peněz, hravě například zaplatíte i havarijní pojištění. To sice není povinné, ale také se vyplatí!

Nebankovní půjčky jsou výhodnější!

Nebankovní půjčky jsou často srovnávány s kreditní kartou, mají oproti ní několik výhod. Půjčka nebankovní má určitě kratší dobu vyřízení. Jedná se o minuty, vyřízení karty může zabrat i několik dní. Další výhodou je, že je nebankovní půjčka určena pro větší počet lidí. Nebankovní společnost nenahlíží do registru dlužníků, podmínkou půjčky není ani čistý trestní rejstřík. Funguje také jako půjčka pro nezaměstnané.

Splatnost půjčky

U půjčky si nastavujete dobu splatnosti. Ta je variabilní a může to být 7 až 45 dní. Je možné ještě prodloužení, za které se platí poplatek.

Uložit

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.