Nebankovní půjčka zaplatí vybavení na dovolenou

Vyrážíte letos na dovolenou do hor? Podařilo se vám s přáteli naplánovat skvělé poznávací trasy a už se nemůžete dočkat, až konečně odjedete? Pokud máte většinu výdajů zaplacených dopředu, můžete se začít věnovat přípravě nezbytného vybavení. V horách určitě využijete kvalitní oblečení a obuv, spacák i stan a spoustu jiných praktických drobností. Zvláště v případě, že se plánujete vydávat mimo civilizaci na delší dobu! Jestliže ještě potřebujete pár věcí dokoupit, ale chybí vám pár tisíc na jejich úhradu, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Jejich okamžitá půjčka vám pomůže.

Co je nebankovní půjčka?

Jedná se o krátkodobou půjčku, která je poskytována za velmi výhodných podmínek a to téměř okamžitě. Dosáhne na ni skoro každý, neboť je určena všem českým občanům starším 21 let. Navíc ji velmi rychle sjednáte a tak můžete mít požadované peníze na svém účtu ještě dnes. Díky tomu pohodlně nakoupíte vše, co potřebujete a to klidně už na druhý den. Nejvýhodnější půjčka je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže si ji můžete sjednat klidně o víkendu nebo v noci.

A jak ji vyřídíte?

Nebankovní půjčka se sjednává dvěma způsoby:

  • sms zprávou
  • vyplněním online formuláře

V obou dvou případech budete požádáni o sdělení základních osobních údajů jako jsou:

  • věk
  • jméno a příjmení
  • adresa
  • rodné číslo
  • číslo občanského průkazu
  • telefonický kontakt

Po odeslání žádosti už jen čekáte, až vám dorazí sms zpráva, která vám potvrdí, že jste půjčku získali. Stane se tak do pár minut od jejího vyplnění a tak ještě ve stejný den můžete obdržet požadovanou sumu.

Nebankovní půjčka kdykoliv znovu

V případě, že dodržíte dobu splatnosti, která standardně činí 7 až 45 dnů, můžete si o finanční podporu požádat znovu kdykoliv v budoucnu. Pokud už nyní víte, že nedokážete nastavený termín dodržet, požádejte si o jeho prodloužení o dalších 30 dnů. To můžete udělat až 2x.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je janica. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.