Nebankovní půjčka pro problémové klienty se hodí, když musíte natankovat

Chystáte se na delší cestu, takže potřebuje koupit plnou nádrž benzínu? Jenže jste na tuto položku jaksi zapomněli? Nemůžete ale počkat až na chvíli, kdy vám na účet přijde výplata? V takovém případě nabízí pomoc nebankovní půjčka pro problémové klienty, dá se využít také kreditní karta. Přinášíme vám malé srovnání hlavních výhod a nevýhod obou variant.

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Půjčky bez registru a poplatků | Sms půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její pozitiva

Jedná se o rychlou půjčku, která byla vytvořena jako pomoc v tíživé finanční situaci. Proto nemá přísné podmínky získání, čímž se výrazně odlišuje od kreditní karty. Půjčku získáte i vy velmi snadno! Jak? Na webu nebankovní společnosti si nejdříve zvolíte dobu splatnosti a sumu a poté vyplníte žádost. Je třeba k ní přiložit ještě scan OP, ze kterého si společnost ověří vaše údaje. Pokud bude vše v pořádku, pošle vám společnost peníze do jedné minuty od chvíle, kdy vám žádost schválí.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její nastavení

Nebankovní půjčka pro problémové klienty funguje na úplně identickém principu jako:

Jak je to s kreditní kartou?

U kreditní karty je výhodou to, že nabízí i 50 000 korun a více. I o kartu je možné požádat online, ale její vyřízení tak rychlé není. Buď si totiž musíte pro kartu zajít do banky, nebo si ji můžete nechat poslat poštou. Navíc je třeba počítat s poplatky, které se k užívání karty váží. Platí se například za výběr v hotovosti, poplatek může být až 100 korun.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.