Nebankovní půjčka pomůže s dárky

nebankovní půjčkaNěkdy se to prostě tak stane. Blíží se oslava a vy pro oslavence nemáte dárek. Jenže když se podíváte na účet, je vám do pláče. Peněz je málo, takže byste museli koupit jen nějakou maličkost a to si přece oslavenec nezaslouží. Víte, že takovou situaci snadno vyřešíte? Je docela běžné si na dárky půjčit peníze z nebankovní půjčky. Jak to funguje? Kolik si půjčíte a na jak dlouho?

Nebankovní půjčka je připravena nepřetržitě

Oproti půjčce v bance má jednu velikou výhodu. Půjčka nebankovní je totiž dostupná všem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je to možné díky tomu, že se kompletně vyřizuje na webových stránkách nebankovní společnosti. Na nich se nachází konfigurátor a formulář se žádostí. Nejdříve použijete konfigurátor, na kterém si zvolíte sumu a dobu splatnosti. Konfigurátor vám také ukáže poplatek, který budete muset zaplatit. Dále už stačí vyplnit online žádost a tím je vše z vaší strany vyřízeno. Protože má společnost nepřetržitou pracovní dobu, ozve se vám do několika minut. Pošle vám Sms zprávu a s ní informaci, že vám půjčku schválila. Je zajímavé, že si ve formě Sms můžete nechat poslat i fakturační údaje.

Nebankovní půjčka a možnosti

Je to poměrně velkorysý úvěr, protože nabízí 500 až 10 000 korun. Částku si volíte sami podle potřeby. Nastavitelná je i doba splatnosti. Ta se pohybuje od 7 do 45 dní. Za mírný poplatek si ji prodloužíte, lze to udělat dvakrát, celkem o 60 dní.

A jaké další výhody má?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.