Mobil půjčka na nový počítač

Bez počítače už si svůj život dokáže představit jen málokdo z nás. Stal se totiž nepostradatelným pomocníkem. Proto v případě, že se rozbije, nastává pořádný problém. Potkalo to i vás a na nákup nového nemáte dost peněz? Nezoufejte. Máme pro vás šikovné řešení, kterým je mobil půjčka.

Co je mobil půjčka?

Jedná se o krátkodobý typ půjčky s dobou splatnosti 7 až 45 dnů. Je totiž koncipovaná jako půjčka do výplaty, takže ji splatíte hned, jakmile vám přijde výplata, a nic dalšího nebudete muset řešit. Zároveň vám nebudou naskakovat zbytečné úroky, jak se stává u půjček dlouhodobých. Jestliže ale budete potřebovat, není problém si půjčku nechat prodloužit. Je to možné dokonce dvakrát, vždy o 30 dnů. Patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže si mohou půjčit i lidé se záznamem v registru dlužníků, ti, co nemohou sehnat ručitele, ale i lidé, kteří nemohou doložit svůj příjem. Je to půjčka pro nezaměstnané, lidi, kterým se nedostávají peníze před výplatou, studenty, seniory, ženy na mateřské dovolené i podnikatele – zkrátka téměř pro každého.

Mobil půjčka – jak ji získat?

  • odešlete speciální SMS
  • její cena bude stejná jako u klasické SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora
  • do deseti minut vám přijde SMS s informací, zda vám půjčka byla schválena
  • pokud ke schválení dojde, můžete mít do deseti minut půjčené peníze na svém účtu

Na nákup počítače můžete využít i kontokorent

Ve vašem případě může pomoci i kontokorent, který vám umožní si z účtu vybírat do mínusu. Nevýhodou ale jsou poměrně vysoké úroky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Lenka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.