Jak vám mobil půjčka pomůže při nákupu nového vysavače?

Vysavač je jeden ze spotřebičů, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Pokud se vám ten váš starý rozbil a vy řešíte, že nemáte dost peněz na koupi nového, využijte mobil půjčku. Nabízí vám výhodné podmínky a je výhodnější, než kdybyste si peníze brali z kreditní karty. Proč?

Mobil půjčka je vyřízena během chvilky

Mobil půjčka je současně půjčka online do 10 min. Postup jejího vyřízení je velmi jednoduchý. Nejdříve si nejděte internetové stránky nebankovní společnosti. Zde se nachází kalkulátor. Ten vám pomůže lehce nastavit, kolik peněz si půjčíte. Nastavíte si  také dobu splatnosti. Mobil půjčka i vám nabízí až 10 000 korun, za tuto částku pořídíte i špičkový vysavač, který vám bude sloužit mnoho let.

Mobil půjčka a doba splatnosti

Je třeba počítat s tím, že půjčku budete muset vrátit najednou. Proto je zodpovědnější si nastavit delší dobu splatnosti. Jistá výhoda je v tom, že pokud splatíte úvěr dříve, nebankovní společnost vám sníží poplatek za půjčku. K vyřízení mobil půjčky je dále třeba vyplnit online žádost. Zde bude potřeba váš občanský průkaz. Obě jeho strany oskenujte a nahrajte k žádosti. Nebankovní společnost si ověří vaše údaje. Je-li vše v pořádku, půjčku vám neprodleně schválí. Peníze pošle okamžitě!

Proč je mobil půjčka výhodnější než kreditní karta?

O kreditní kartu musíte požádat v bance. Pokud máte:

  • nízký příjem
  • záznam v registru dlužníků
  • zápis v rejstříku trestů

banka vám kartu nevydá. Problém u karty je, že má 30 dní dlouhé bezúročné období. Jestliže byste s vrácením peněz otáleli, budete platit poměrně vysoké úroky za každý den prodlení. U mobil půjčky platíte jen jeden poplatek. Stejné podmínky má například Sms půjčka ihned úplně každému.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.