Finská půjčka a vaše nové oblečení na léto!

Letní sezóna se blíží a vy smutně koukáte do šatníku, protože vám v něm chybí trendy oblečení? Netrapte se a pořiďte si kousky, ve kterých budete neodolatelní. Poradíme vám, jak vám v tom pomůže finská půjčka a současně podíváme na největší trendy v módě pro sezónu léto 2016.

Finská půjčka jako okamžitá pomoc

Finskou půjčku můžeme v České republice využívat od roku 2005. Často se pro ni využívají i jiné názvy, jako například:

Největší výhodou je rychlost vyřízení. Stačí k tomu jen několik minut, protože se žádost podává skrze online formulář. Jestliže je vše v pořádku, nebankovní společnost vám peníze na účet pošle do 1 minuty. Rychlejší už to být nemůže.

Kolik finská půjčka nabízí?

Maximální výše úvěru je 10 000 Kč. Nejméně si lze půjčit 500 Kč. Částku si volte libovolně v tomto rozmezí. Zvolte si také dobu splatnosti. S tou lze hýbat v rozmezí 7 až 45 dní. Finská půjčka je zpoplatněna. Poplatek ale není nijak vysoký. V případě půjčky 900 korun na 7 dní poplatek činí pouhých 90 Kč.

Jaké jsou módní trendy pro letošní léto?

Nosit se bude hlavně světle růžová v kombinaci s modrou. Ve vašem šatníku by se mělo objevit také oblečení v metalických barvách. Pozor na to, abyste to s kombinací nepřehnali. Vždy se snažte ladit do jedné barvy. Dalším hitem léta bude námořnický styl. Nebojte se ho, protože sluší každé postavě. Námořnická modrá totiž dokáže perfektně zeštíhlit. Co se týče doplňků, IN budou hlavně klobouky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.